06/2016 - Blog: Talking translators Anobic - Anobic Translators

Go to content

Main menu:

Tablet do nauki języków i Tłumacz całych zdań Comet V71

Anobic Translators
Published by in Tłumacz mowy ·
Tags: TabletdonaukijęzykówiTłumaczcałychzdańCometV71
Tablet Comet V71 to najnowszy produkt, który spodoba się zarówno miłośnikom języków obcych, jak i tym, którzy język traktują jako zło konieczne. Ci pierwsi będą zachwyceni liczbą słowników (także tych specjalistycznych) i aplikacji do nauki, ci drudzy tłumaczem mowy, który posiada funkcję rozpoznawania mowy i tłumaczenia bez dostępu do Internetu.Języki: angielski, arabski, bułgarski, chiński (mandaryński), czeski, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, japoński, koreański, niemiecki, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, turecki, węgierski, włoski.

Nauka języka

Tablet V71 Comet wyposażony jest w wiele programów językowych do nauki języków obcych. Możesz uczyć się języka angielski, niemiecki lub nawet rosyjski od podstaw. Programy językowe uczą jak pisać i wymawiać, a szczególny nacisk kładą na naukę słówek.

Profesjonalne języki.

Tablet V71 Comet posiada specjalistyczne słowniki. Znajdziesz w nich słówka używane na co dzień, ale także bardziej zaawansowane słownictwo z różnych dziedzin tj. medycyna, biznes, chemia, informatyka, czy elektronika. 

Mówiący tłumacz tekstu.

Tłumacz tekstu obsługuje następujące języki: angielski, arabski, bułgarski, chiński, czeski, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, japoński, koreański, niemiecki, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, turecki, węgierski, włoski.Tłumacz mowy i całych zdań Anobic TL8 Multi.

Anobic Translators
Published by in Tłumacz mowy ·
Tags: TłumaczmowyicałychzdańAnobicTL8Multi.
Tłumacz mowy i całych zdań Anobic TL8 Multi.
© Copyright 1998-2018 ECTACO CR. All rights reserved.
ECTACO CR
V Polich 8, Prague
140 00, Czech
Contact Us
tel: +420774999399
tel: +420777333779
Back to content | Back to main menu